سوالات متداول مربوط به هنگی بی

هنگی بی پلت فرم خرید عسل طبیعی به صورت مستقیم از زنبوردار است؛ به همین خاطر هنگی بی نه تولید کننده است و نه خریدار عسل ؛صرفا مارکت پلیسی است که بهترین زنبوردارها کشور را دور هم جمع کرده تا بتوانند  محصولات خود را عرضه کنند.

با خرید از هنگی بی خیالتان ار کیفیت کالا و محصول راحت است ما گارانتی محصولات را برعهده می گیریم اجازه نمی دهبیم اطلاعات و محصولات خلاف واقع در سایت درج شود.  تعهد می کنیم محصولات طبیعی و یا ارگانیک در سایت درج شود. برای این که خیالتان راحت شود برگه آزمایش هر محصول را در کنار محصول ارسال می کنیم.

محصولات را در بسته بندی زیبا و مناسب برای مصرف کننده ارسال می کنیم. و سعی می کنیم متناسب با نیاز مصرف کننده به عنوان مشاوری امین در امر انتخاب محصول به او کمک کنیم.

واسطه ها را کم می کنیم؛تا مستقیم به زنبوردار ارتباط بر قرار کنید؛ با داستان زندگی او آشنا شوید،از محصولاتش اطلاع پیدا کنید. با این کار هم خیالتان از بابت سلامت و کیفیت محصول راحت می شود. هم پیگیری و ارتباط با تولید کننده راحت تر است و هم اینکه زنبوردارهای متعهد که صداقت و درستی را دوست دارند کمک می کنید راه خود را ادامه دهد.

خیر اجباری به ایجاد حساب کاربری نیست می توانید بدون حساب کاربری به صورت مستقیم خرید خود را انجام دهید. ولی توصیه هنگی بی این است که حساب کاربری بسازید تا هم از تخفیفات اتی خبر دار شوید و هم به صورت منسجم و راحت تر با ما در ارتباط باشید.

شما می‏‌توانید مشخصات کاربری خود را ویرایش کنید. برای این کار باید با وارد کردن پست الکترونیکی و کلمه عبور، وارد حساب کاربری خود بشوید، سپس با کلیک روی گزینه “پروفایل من” به صفحه‏‌ای منتقل می‏‌شوید که در بخش “اطلاعات کاربر” امکان “ویرایش اطلاعات” وجود دارد.

ثبت شکایت از انتقادات از هنگی بی یا زنبورداران هنگی بی حق مشتریان به همین خاطر می توانید از طریق بخش ثبت شکایت که در قسمت پایین صفحه اول سایت هنگی بی است در خواست خود را تکمیل کنید.

مرسوم ترین راه همان بخش تماس با ما است که می توانید پیام خود را برای ما ارسال کنید ولی علاوه بر این روش می توانید از طریق اینستاگرام،تلگرام هم به ما پیام دهید علاوه بر این موارد شماره تماس 09187864889 تماس بگیرید.

بله در هنگی می توانید به صورت همکاری در فروش و دریافت پورسانت هر فروش با ما همکاری کنید. کافیت در بخش همکاری در فروش ثبت نام کنید،لینک مختص به خود را دریافت کنید. به ازای هر فروش 10 الی 20 درصد پورسانت دریافت می کنید.

خیر این الزام نیست حتی برای فروش بین خانواده و دوستان نزدیک یا حتی کانال ها،گروه های تلگرامی و اینستاگرام شخصی هم این روش می تواند مورد استفاده قرار بگیرد. با این کار هم می توانید هم کسب درامد کنید هم آن ها با قیمت کمتر خرید کنند.

سوالات متداول مربوط به محصولات هنگی بی

ما در انتخاب زنبوردارها دقت و سختی زیادی به خرج می دهیم این کار باعث می شود ضریب دقت به شدت افزایش یابد اما با این حال اقدامات زیر را هم انجام می دهیم تا از صحت کیفیت محصولات مندرج در سایت خیالمان راحت تر شود:

  • زنبوردار متعهد است که برگه آزمایش محصولات خود را همراه با محصول برای خریدار ارسال کند.
  • به صورت دوره ای و مستمر تیم هنگی بی کنترل و پایش محصولات زنبورداران را انجام می هد.
  • در صورت احراز تخلف توسط زنبوردار فورا اکانت او بسته می شودو علاوه بر جریمه نقدی وجه به مشتری عودت داده می شود.
  • زنبورداران درست کار و صادق در اولویت خرید توسط هنگی بی یا حمایت جهت صادرات محصولات هستند.
  • دوره های آموزشی رایگان برای زنبوردار تهیه و ارسال می شود تا بتوانند تولید بهتر و اصولی تری داشته باشند.
  • بخش زنبورداران ویژه صرفا به کسانی تعلق می گیرد که مقام های علمی و کسب وکاری گرفته باشند،از مشتری بازخورد گرفته باشند و مجوزهای دارویی و غذایی لازم را داشته باشند.
  • تلاش می کنیم زنبوردارهای برند و مطرح را شناسایی و انتخاب کنیم برای آن ها صویت بصری طراحی و پروسه پرسونال برند آن ها در به روشی جایگاه یابی کنیم که تلاش کنند به سمت محصول طبیعی یا ارگانیک حرکتت کنند.

و در آخر ما و شما کمک کنیم زنبوردار به سود واقعی محصول خود دست پیدا کند تا نیاز نباشد برای سود بیشتر از کیفیت محصول کم کند. ما انتظار داریم به ما محصول با کیفیت عرضه کند ما هم در مقام مشتری قیمت واقعی آن را پرداخت کنیم.

مهم ترین روش تشخیص کیفیت عسل ازمایشگاه تایید شده توسط جهاد کشاورزی و یا دانشگاه ها است؛ که ما یک نسخه از جواب ازمایشگاه را  همراه با محصول ارسال می کنیم. اما روش های متعددی ذکر شده که ما در سایت هنگی بی در مقاله تشخیص عسل طبیعی همه این مواد را ذکر کرده ایم. ولی دقت داشت باشید اصل بر جواب ازمایشگاه است.

قبل از هر چیز باید بدانید هنگی بی جز ارائه مشاوره تاثیر در قیمت ارائه شده توسط زنبوردار ندارد(مگر برای محصولات خاص که در سایت مشخص است) اما باید دانست که کیفیت محصول،مدت زمان سپری شده از تولید؛ حجم تولید؛نوع بسته بندی و… درر قیمت نهایی تاثیر گذار است در هنگی مقاله مفصلی تحت عنوان قبمت عسل طبیعی داریم که مفصل به این موضوع پرداخته ایم.

این محصولات  کیفیت بسیار بالایی (نزدیک به ارگانیک )دارند؛بسته بندی آن ها شیک و لوکس است و از زنبوردارانی تهیه شده که به خود دارای برند شخصی ویژه ای هستند و ده ها سال در این عرصه فعالیت دارند.

شما در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته می‌‏توانید سفارش خود را ثبت کنید.

هر زنبوردار بسته به موقعیت خود زمان متفاوتی دارد ولی بسته به فاصله چغرافیایی و روش ارسال بین 2 الی 5 روز کاری زمان می برد. هنگی بی تلاش می کند سریع ترین زمان ممکن به وعده خود عمل کند.

بله در حال حاضر ، به منظور تسهیل ارتباط بامشتری با زنبوردار می توانید به صورت تلفنی با مجموعه هنگی بی تماس بگیرید و ما در امر خرید به شما کمک  می کنیم .

هدیه سازمانی ویژه مدیران و سازمان هایی است که می خواهند به مشتریان؛کارمندان؛شرکای تجاری خود هدیه ای شیک وارزشمند ارائه کنند.

محصول عسل VIP هنگی بی  برای کسانی مناسب است که می خواهند به پدر،مادر؛تازه عروس و یا فرد خاصی … هدیه ای شیرین و ارزشمند و متفاوت دهند ، این محصول یک و نیم کیلو عسل در بسته بندی زیبا و متفاوت ارائه می شود.