راهنمای خرید هدیه سازمانی

کسب وکاری موفق است که بتواند درست و اصولی تصمیم بگیرد و در مواقع مهم واکنش مناسبی ارائه بدهد،در این بین استفاده از ابزار و تکنیک های خلاقانه و متفاوت می تواند این نقش را ایفا کند. هدایای سازمانی و دادن هدیه سازمانی یکی از این موارد است.

این هدایا یکی از اجزاء مهم در کسب و کار بوده و هرساله همه سازمان‌ها جزئی از بودجه خود را به آن اختصاص می‌دهند هدیه دادن یک تسهیل‌گر اجتماعی است و در طولانی مدت روابط شما را حفظ می‌کند و شما را در پستی و بلندی حفط می‌کند؛در این مقاله به بررسی کاملی در مورد چرایی و چگونگی آن می پردازیم.

هدیه سازمانی چیست؟

هدیه سازمانی ، هدیه ای است که یک سازمان به مشتری خود می دهد یا مدیران سازمان ها برای هم قطاران خود می خرند، مهم ترین هدف آن استحکام بخشیدن به رابطه تجاری فی ما بین است. البته راه های زیادی وجود دارد تا اهمیتی که برای مشتری و یا شرکای تجاری خود قائلید را نشان دهد. اما روشی که معمولا همه از آن غافل می مانند هدیه است. هدیه ای که می دانید معنای ویژه ای برای آن ها خواهد داشت
در ادامه به راهنمای خرید هدیه سازمانی خواهیم پرداخت.

چرا هدیه سازمانی هنگی بی؟

هدیه سازمانی هنگی بی یکی از ارزشمند ترین پکیج های مناسبتی هنگی بی است که مدیران و سازمان های ایرانی می توانند به مشتریان،کارمندان و شرکای تجاری خود هدیه دهند.

هدیه سازمانی هنگی بی به دلایل زیر می تواند نیازهای سازمان را  بر طرف کند و در شان مخاطبان سازمان ها و کسب وکارهای ایرانی باشد

  • نوآوری و خلاقیت مناسب : هدیه سازمانی هنگی بی مبتنی بر خلاقیت و نوآوری است؛هم سالم است و هم طبیعی
  • کاربرد داشتن: هدیه هنگی بی علاوه بر این بسیار کاربردی است در سلامت و شادابی مصرف کننده تاثیر گذار است،طعم لذیذ و دلپذیری دارد و در ذهن هدیه گیرنده تجربه زیبایی ثبت می کند
  • ایرانی بودن کالا : تمامی محصولات و موارد مندرج در پکیج هدیه سازمانی از زنبورداران متعهد و اصیل ایرانی تهیه شده؛ این یعنی اصالت کالا و کمک به چرخ های اقتصاد کشور
  • کیفیت بالای کالا : هدایای تبلیغاتی تاثیرات ماندگاری در ذهن مشتریان ایجاد می کند. بنابراین به دلیل بالای کیفیت محصولات هنگی بی و طول فساد ناپذیریی که دارند علاوه بر کیفیت بالا در ذهن هدیه گیرنده باقی می مانند.

به چه کسانی هدایا سازمانی می دهند.

معمولا سازمان ها برای دستیابی به اهداف سازمانی خود و جلب نظر ذی نفعان سازمانی اقدام به تدارک هدیه سازمانی می کنند. به همین خاطر با توجه به اهداف خود به مشتریان سودآور،کارمندان؛همکاران تجاری و … هدیه مناسب و در شان آن ها می دهند.

در چه زمان هایی باید هدیه داد؟

معمولا برای سازمان ها زمان مشخصی برای دادن هدیه وجود ندارد ولی به صورت معمول و مرسوم در بین سازمان ها و کسب وکارهای ایرانی در مواقع سال تازه و جشن نوروز، عید قربان؛ سعید فطر و غدیر خم به کسانی که می توانند آن ها را به اهداف سازمانی خود نزدیک کنند. همکاری می کنند.

محتویات بسته سازمانی

در هر هدیه سازمانی هنگی بی با توجه به شرایط و نیاز سازمان ها و ارزش بسته های تهیه شده موارد زیر  در بسته بندی شیک و زیبا گنجانده شده است.

  • یک کیلو گرم عسل طبیعی آویشن
  • قاشق چوبی عسل خوری هنگی بی
  • 100گرم گرده گل طبیعی و با کیفیت
  • 70 گرم بره موم با کیفیت
  • داستان زندگی زنبوردار تهیه کننده

نکته برای سفارش های بالا و مشتریان ثابت هنگی بسته بندی ها به صورت شخصی سازی شده و با ارم و لوگی سازمان قابل پیاده سازی است.

 

روش های تهیه بسته سازمانی هنگی بی

سازمان ها و مدیران تجاری برای تهیه هدیه سازمانی هنگی بی و توسعه روابط تجاری و سازمانی خود می توانند از طریق روش های  ذیل با ما در ارتباط باشید.

اول: برای خرید اینترنتی و سفارش به صورت مستقیم می توانید از طریق لینک زیر تعداد هدیه های مورد نظر خود را سفارش دهید و درب سازمان

تحویل بگیرید.     خرید هدیه سازمانی

دوم: از طریق تماس با واحد بازاریابی و فروش هنگی بی می توانید مذاکرات خود را پیگیری کنید و سفارش خود را ثبت و پرداخت کنید.

09185856565

نظرات مشتریان قبلی

در عصر حاضر متفاوت بودن رمز بقا و ماندگاری در ذهن مخاطبان باید متفاوت عمل کنند. متفاوت بودن رمز بقای شماست از پرداخت هزینه برای متفاوت بود نترسید.

اگر در مورد راهنمای خرید هدیه سازمانی سوال دارید یا تمایل دارید بیشتر در این مورد بدانید از طریق صفحه تماس با ما می توانید نظرات و پیشنهادات خود را به ما منتقل کنید.